Несподівано! Вчені пояснили, як актриса Дженніфер Еністон впливає на наш мозок

0
Дженнифер Энистон
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Нейробіологія переживає несподіване відкриття. Користувачі ТікТок виявили “нейрон Дженніфер Еністон” – клітину мозку, яка “активується” фотографіями актриси, – і це викликало вірусний ефект для складної наукової концепції.

Еністон може надихнути вас не тільки на щось подібне «стрижці Рейчел». Її фотографии активують особливі ділянки мозку. Це вперше було виявлено, коли нейробіолог Родріго Квіан Кірога, який на той час працював у Каліфорнійському технологічному інституті в Пасадені, опублікував епохальне дослідження в 2015 році.

“Різні фотографії Дженніфер Еністон викликали реакцію в одному нейроні всередині медіальної скроневої частки”, – йдеться в дослідженні, опублікованому у виданні Nature.

Однак понад триста користувачів TikTok раптово дізналися про науковий вплив зірки «Друзів» завдяки вірусному відео, опублікованому нейробіологом і творцем цифрового контенту доктором Беном Рейном.

«Є наукові докази того, що коли ви дивитеся на неї, ймовірно, у вашому мозку є один нейрон, одна клітина, яка активується всіма цими фотографіями», — каже вчений із Каліфорнії в короткому ролику.

@dr.brein Reply to @sallycooper51 Jennifer Aniston #greenscreen #neuroscience ♬ Winter / Chill / R & B_No517 – table_1

Представники Дженніфер Еністон відмовилися коментувати новину про її вплив на наші розділи пам’яті. Втім, на таку стильну та смішну «лампочку собаки Павлова» гріх скаржитися.

попередня статтяТрендовий манікюр у стилі «Ігри в кальмара»
наступна стаття5 міфів про силові тренування, які має знати кожна жінка
Незвичне поєднання: головний редактор розділу “Фітнес” і садівник-аматор з цікавим багажем знань. Розповім все про здоровий спосіб життя, а також поділюсь секретами вирощування здорового урожаю.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я