Що не садять після огірків та основні причини зміни місця для грядки

0
Огірки на грядці
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

При вирощуванні рослин на ділянці важливо регулярно змінювати місце для грядок. Це простий закон, який треба знати. При недотриманні рекомендацій просто буде поганий врожай наступних овочевих культур. Якщо ви до такого не готові, тоді рекомендуємо прочитати інформацію, що не варто садити після огірків.

Поради дачникам

Огірки відносяться до родини гарбузових. Отже, до них близькі гарбуз, кабачок, патисони, диня та кавун. Ці рослини мають потужну кореневу систему. Їм потрібно багато поживних речовин. Саме тому вони будуть суттєво їх витягувати з ґрунту. От після них не саджайте огірки.

Після огірків не рекомендується саджати картоплю. Вона хворіє однаковими з ними хворобами: фітофтора, альтернаріоз й бактеріоз. Якщо ґрунт заражений, то нова висаджена культура буде хворіти.

Помідори також після огірків не саджають. Ситуація аналогічна картоплі щодо хвороб. А ще помідори та огірки приманюють однакових шкідників: тля, колорадський жук.

Баклажанам теж не місце після огірків. Вибирайте місця для грядок зовсім в іншій локації порівняно з попереднім місцем висаджування.

Якщо ви думаєте, що місце буде пустувати. Зовсім ні. Ви можете після огірків висадити цибулю, селеру, моркву. Варіанти завжди є.

попередня статтяЦибулевий ароматний маринад для курки
наступна статтяНайпростіше літнє морозиво з 2 інгредієнтів
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я