...
ГоловнаКулінаріяЧим м’ясу допоможе вимочування перед приготуванням

Чим м’ясу допоможе вимочування перед приготуванням

Підпишіться на нас:

В кулінарних рецептах іноді можна побачити рекомендацію вимочити м’ясо. Не всі сприймають її, тому пропускають етап приготування. Але чи варто це робити?

Ціль вимочування

Є думка, що при сумнівній якості м’яса, варто його вимочити. Шкідливі компоненти вийдуть з нього. Давайте дивитися в корінь проблеми. Сумнівне м’ясо взагалі не треба використовувати в їжу.

Чим тоді може допомогти вимочування? Плюс від цієї дії таки є. М’ясо стане соковитіше та ароматніше в процесі приготування.

В якій рідини вимочувати

Найпростіше розсіл зробити з води, солі та цукру. На 1 л води беруть ¼ склянки солі та 1 ч.л. цукру. В такому розсолі вимочують приблизно 30 хвилин, якщо це курка. Для свинини знаходження у розсолі має бути збільшене до 3-4 годин. Особливо, якщо це великий шмат м’яса. Для малого вистачить і 1 години.

М’ясо в розсолі ставлять в холодне місце. Якщо вистачить місця в холодильнику, буде дуже добре. В теплому місці може початися бродіння та продукт буде зіпсовано. Тож використання розсолу має свої правила, яких треба дотримуватись.

Здоров'я/Краса/Лайф

Ще новини:

Як врятувати переперчену страву: 10 кулінарних хитрощів

Не всі люблять занадто гострі страви, тому надлишок перцю може зіпсувати вам обід чи вечерю. Переперчити страву легко....

Ці огірки точно краще не консервувати: простіше одразу викинути

Молоді господині помиляються, коли обирають огірки виключно за якістю плодів. Багато чого в цій справі залежить від сорту. Наприклад,...

Відмінний рецепт квашених солоних огірків на зиму

Саме час подбати про запаси овочів, які вирощені на власній грядці. В теплицях вже є урожай огірків, скоро...

Сухі котлети: помилки, через які вони такими виходять

Що додати до котлет, щоб вони були не сухими, а соковитими? Це питання, яким задаються недосвідчені господині. М'ясо дуже...