...

Ілон Маск назвав причини розлучення зі співачкою Граймс

Підпишіться на нас:

Мільярдер та винахідник Ілон Маск та його партнерка, мати маленького сина співачка Граймс оголосили про припинення партнерств після трьох років спільного життя.

Подробиці

У п’ятницю генеральний директор Tesla та SpaceX Ілон Маск заявив, що вони з Граймсом «наполовину розділені», але все ще люблять один одного і «перебувають у чудових стосунках».

“Загалом моя робота в SpaceX і Tesla вимагає, щоб я був в основному в Техасі або мандрував за кордон, а її робота в основному в Лос-Анджелесі”, – пояснив причини розлучення Маск.

Ілон Маск і Граймс (справжнє ім’я канадської співачки – Клер Буше) оголосили, що почали зустрічатися в травні 2018 року, коли співачка та продюсер Граймс запросила Маска як свого партнера на Met Gala. Пара познайомилася у Твіттері.

Пізніше Маск сказав The Wall Street Journal, що полюбив Граймс за її «дику художню творчість та надінтенсивну трудову етику».

З того часу пара опинилася під прицілом суспільної уваги, і Граймс публічно захищала багатство Маска, політичні пожертвування та поводження зі співробітниками. А в серпні 2018 року Граймс ненавмисно залучили до скандалу Маску з “Комісією з цінних паперів і бірж” через його сумнозвісний твіт про «гарантоване фінансування». Невдовзі вони, схоже, розлучилися.

Але незабаром пара возз’єдналася, і в січні 2020 Граймс повідомила в Instagram, що вагітна. У травні минулого року у них народився син, якого назвали «X Æ A-Xii Musk» (Ксай-Ей-Твелв Маск).

Маск сказав Page Six у п’ятницю, що Граймс “зараз живе зі мною, а Малюк Ікс знаходиться в сусідній кімнаті”. У четвер увечері Граймс опублікувала в TikTok відео про те, як вона намагається змусити свою дитину сказати “мама”. А минулого тижня у інтервью Vogue вона розповіла, що її син називає її Клер – і голос Маска був чутний на задньому плані .

Граймс, яка провела своє дитинство з бабусею-українкою, вітаючи Ілона Маска з днем ​​народження, залишила під вітальним постом в Інстаграм коментар російською мовою «Мій демон, з днем ​​народження» (у супроводі емодзі у вигляді чорного серця та тарілки).

За словами співачки, бабуся прищепила їй любов до Достоєвського, Булгакова та Набокова, а сама вона закріплювала пізнання російською мовою в університеті. Навіть свій альбом Visions Граймс випустила з обкладинкою, на якій наведено цитату з «Анни Кареніної».

Що стосується Маска, то в нього було досить бурхливе особисте життя. З першою дружиною, Жюстін Вілсон, вони навчалися в одному університеті в Канаді. За час спільного життя у пари народилося 5 дітей, але у 2008 році Ілон та Жюстін оголосили про розрив стосунків.

Маск зустрічався з британською актрисою Талулою Райлі – вони одружилися 2010 р., а вже 2012-го вони розлучилися, проте одружилися знову у 2013 році і тільки в 2016 році пара подала, зрештою, заяву на розлучення.

Якийсь час у Ілона Маска були стосунки з актрисою Емберд Херд, яка за словами її екс-чоловіка Джонні Деппа, ніби почала зраджувати йому з Маском уже через місяць після весілля.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я