...

Чому петунії перестають рости: 3 причини затримки розвитку

Підпишіться на нас:

Якщо посаджена вами петунія перестала розвиватися, а стебло стало слабким, то потрібно шукати причини, що стали умовами для цього. Як правило, найчастіше це одна з трьох проблем.

Подробиці

Низька температура

Одна з основних причин сповільнення розвитку – низька температура. Оптимальний температурний режим для петунії – це 18-21⁰C. У таких умовах вона чудово розвивається, проте якщо температура повітря у межах 10-12 ⁰C, то ріст петунії уповільнюється майже вдвічі. Варто звертати увагу не лише про температуру повітря, а й ґрунту, що зазвичай на 2-3 градуси холодніший.

Кислотність ґрунту

Сповільнення розвитку може бути пов’язане з тим, що поживні речовини просто недоступні, тобто рослина не може їх засвоювати, наприклад, через високий рівень кислотності ґрунту.

Неправильне поливання

Ще одна причина у перезволоженні ґрунту, що перешкоджає доступ кисню до коріння. Так відбувається при хронічному перезволоженні, якого ви можете навіть не помічати. Коренева система задихається, і їй стає не до засвоєння живлення. Пересушування субстрату також може призвести до затримки росту рослин.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я