Високий тиск: засіб, що ефективно знизить тиск через 10 хвилин

0
Високий тиск: засіб, що ефективно знизить тиск через 10 хвилин
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Якщо у вас високий тиск, а медикаментів під рукою немає, або ж маєте протипоказання до застосування, то запам’ятайте рецепт такого компресу. Зробити просто, треба лише два інгредієнти і бинт або марля.

Подробиці

Високий тиск знизиться, якщо приготувати елементарний компрес: 2 ч. л. солі розмішайте з 250 мл води (температура 60-70 градусів).

Якщо у вас щільна марля, то складіть її у 8 шарів, якщо бинт медичний, то у 12-14. Ширина пов’язки має дорівнювати ширині чола, а довжина – окружності голови.

Намочіть лоб, вуха та потилицю теплою водою (просто обітріть), а потім обв’яжіть голову пов’язкою, яку попередньо вимочіть у сольовому розчині.

Приляжте, через 10 хвилин вже буде помітним перший ефект, проте варто для нормалізації стану тримати компрес від 2 до 15 годин (тобто навіть на ніч можна).

попередня статтяЩо робити, якщо на кухні на завелася міль: “бабусині” методи
наступна статтяКоли треба мульчувати квіти: не робіть типові помилки
Копірайтерка, що має 2 вищі освіти, 2 дітей, 1 кота, а також почуття гумору та досвід, як садити, сапати, полоти, колоти, готувати, відмивати тощо. Другий рік ділиться з читачами ProstoWay досвідом власним, народним і з просторів Інтернету.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я