...

Як приготувати ідеальну кондитерську карамель для торта «‎Снікерс»

Підпишіться на нас:

Цей рецепт карамелі сподобається вам тим, що вона не кристалізується після охолодження. А ще після проведення в холодильнику вона не стає твердою. Забирайте рецепт собі в скарбничку.

Інгредієнти

Для приготування карамелі потрібні наступні продукти:

  • цукор — 400 г;
  • вода — 100 г;
  • масло — 80 г;
  • вершки 30-33% — 200 мл;
  • білий шоколад — 70 г;
  • сіль — 0,5 ч.л.

Як приготувати карамель

Для роботи потрібен сотейник. Висипте цукор та залийте водою. Вона має повністю його покрити. Поставте на невеликий вогонь нагріватися та розчинятися. Має кипіти, але не активно.

Дивіться за кольором та бульбашками. Мішати не треба. Колір має стати трохи жовтим, а бульбашки активні та дрібніші, вони в великій кількості. На цьому етапі температура карамелі буде біля 114 градусів. А через декілька хвилин карамель почне змінювати колір на янтарний. Потримайте ще трохи та знімайте. Надто темною не робіть, бо тоді карамель буде гірчити.

Вершки підігрійте, щоб вони була гарячі. Проте до кипіння їх доводити немає потреби. Тепер обережно потрібно додавати їх до карамелі і розмішувати. Вливайте малими порціями та розмішуйте. Незважаючи на те, що карамель знята з вогню, в момент додавання вершків вона буде починати кипіти та пузиритися.

Коли температура впаде від додавання вершків, тоді можна вводити в неї масло кімнатної температури. Вимішайте до однорідної консистенції та поставте на плиту, щоб проварити її. Вона буде пускати бульбашки після прогрівання. Проварити треба приблизно 3 хвилини. Постійно помішуйте.

Зніміть з вогню та дайте охолонути приблизно до 90 градусів. Додайте сіль. Це краще розкриє смак. Тепер введіть розтоплений шоколад. Перебийте все ретельно блендером.

Готову карамель перелийте в чисту баночку або іншу ємність через сито. Вона має остигнути та стабілізуватися. Накрийте поверхню харчовою плівкою в контакт. На стабілізацію та охолодження потрібно приблизно 5 годин.

Таку карамель можна використовувати для начинки тортів. Одна з найпопулярніших — для торта Snikers. Смачного!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я