5 кімнатних рослин, які допоможуть заспокоїтися та зняти стрес

0
Який потрібен догляд для того, щоб герань випустила щонайменше по 5 квітконосів за один раз
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Стрес – небезпечний ворог людини, тому що він знижує імунітет, прискорює розвиток хвороб легень, серця та судинної системи.

Лікарі радять стежити за своїм психологічним станом, щоби не допустити серйозних проблем зі здоров’ям.

Подробиці

Свій внесок у зняття стресу та набуття душевного балансу вносять кімнатні рослини. Вони працюють непомітно, але ефективно.

Алое

Очищає повітря та забезпечує мешканців киснем. Багато господарів алое помітили, що після появи рослини в спальні вони стали краще спати, легше прокидатися, покращився настрій і пам’ять.

Лаванда

Рослину вирощують не лише в полях та садах. На підвіконні також можна зустріти лаванду, яка є природним антидепресантом.

Цей ароматний цілитель полегшує головну біль, знижує тиск, допомагає впоратися з безсонням. Квітка сприяє зменшенню тривоги, допомагає швидше пережити та подолати стрес.

Лимон

Входить у топ рослин для боротьби зі стресом, тривогою, нервовою напругою. Має легкий бадьорий аромат, який походить від листя і квітів. Лимон проганяє втому та негативні думки.

Товстянка

Грошове дерево – незамінний супутник не лише тих, хто мріє про багатство. Товстун виділяє фітонциди, які вбивають патогени. Поруч із рослиною легко дихається, свідомість стає більш ясною і спокійною.

Герань

Рослина підходить не всім через специфічний аромат. Але є категорія людей, яким вона до вподоби. Ефірні олії, які вона виділяє,  борються зі стресом, занепокоєнням, безсонням. Господарів герані відрізняє ясність розуму, хороші розумові здібності, вміння приймати спокійні та виважені рішення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я