Що робити, коли на трояндах почали чорніти бутони

0
Троянди
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Троянди мають дарувати радість, красу та естетику. Це можливо лише при умові, що вони ростуть здорові та гарні. Якщо в квітів почали чорніти бутони, потрібно шукати причину негативного явища та усувати її.

Що треба робити

Прикро дивитися на чорні чи коричневі бутони. Вони можуть розпуститися, але в результаті не будуть такими яскравими, як мали би бути. Зміни можуть бути пов’язані з хворобами троянд, надмірною вологою або занадто густою посадкою в клумбі.

Ще одна причина — відсутність обрізки. Саме вона допомагає рослині отримати достатню кількість повітря, світла та свободи для росту. Не забувайте вчасно обрізати кущі з трояндами.

Зверніть увагу на ґрунт. Він має бути рихлим. Також можна його мульчувати. Обробка від інфекцій — один з основних етапів у догляді. Причиною чорних бутонів може стати борошниста роса. Потрібна обробка фунгіцидами.

Борошниста роса може виникнути при надмірному використанні азотних добрив, а також при дефіциті кальцію в ґрунті. Попередити бактеріальну хворобу простіше, ніж з нею боротися. Декілька разів за сезон посипайте троянди золою.

Чорніти можуть не лише бутони, але й стебла та листя. В цьому випадку потрібно вибраковувати пошкоджені частини рослини та спалювати їх. Якщо цього не робити, тоді хвороба може заполонити всю троянду.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я