Опублікований допит збитого під Харковом пілота

0
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

За вчорашній день 2 російських літаки були збиті під Харковом. Одного з пілоті-вбивць  нашим бійцям вдалося затримати. Відео допиту з’явилося в мережі.

Подробиці

Затримання відбулося цієї ночі бійцями Нацгвардії. Два пілота збитого літака катапультувалися, але один з них не зміг втекти. Другий за наявною інформацією переховується десь в районі селища Жуковського, Меморіала, московського Району, ХТЗ. Це приблизні місця, де він міг приземлитися. Жителів цих районів просят допомогти затримати його.

Збитий Нацгвардійцями вчора над Харковом нацистський пілот – це підполковник Гешток Максим Сергійович. Заступник командира полку 47 авіагрупи. Дислокація Воронеж. Командир полку – полковник Лобода. Наказав бомбити міста-командувач авіакорпусом генерал Маковець Олег Володимирович. Запам’ятайте це ім’я!

Командувач надсилав координати для бомбардування. Загалом у них – 24 літаки, робітників 15. Їм особисто було зовсім 3 вильоти. Адреси вильотів:
«вчора між Ізюмом і Балаклією потім, щось бомбили 15 км на північ від Харкова»

І вчора вилітало бомбити безпосередньо місто. Перші двічі згадати не може, бачив лише поля. Працює за координатами. Вилітав 24.02, 03.03, 07.03.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я