...

У троянд жовтіє листя: 5 розповсюджених причин

Підпишіться на нас:

Ви могли помітити, що раніше в троянд було зелене та міцне листя, а тепер воно почало жовтіти. Якщо у вас сталося саме так, потрібно знайти причину.

Одна з найрозповсюдженіших — недостатня кількість азоту. При такому положенні справ основною симптоматикою буде жовте нижнє листя та тьмяна верхня частина рослини.

Калій

Якщо в рослини буде недостатня кількість калію, на листі будуть жовтіти краї. З часом це призведе до їх засихання.

Марганець та залізо

При недостатній кількості цих елементів жовті плями з’являються в різних частинах листя.

Хлороз

Це хвороба, при якій знижується кількість хлорофілу в листі. Далі за цим прослідковується недостатній фотосинтез. Листя в цьому випадку не лише втрачає нормальний зелений колір, але й облітає. Причиною виникнення може бути неправильний полив.

Світло

Для троянд потрібне світло. Якщо вони будуть стояти в затінку, тоді зеленого листя також буде значно менше, ніж потрібно.

Шкідники

Це класика жанру, адже шкідники роблять свою справу. Вони суттєво псують зовнішній вигляд рослини. Пожовтіле листя з часом також опаде.

Якщо ви виявили причини, їх треба ліквідувати. В цьому випадку потрібно додати добрив, якщо їх недостатньо, змінити місце висаджування, обробити від шкідників. Троянди оживуть і будуть вас радувати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я