Полуниця потребує весняної допомоги, щоб потім радувати вас врожаєм смачних та великих ягід. Внесення добрив — основний етап, від якого залежить результат. Але не поспішайте. Танення снігу наближує час початку робіт. Потрібно дочекатися, коли температура ґрунту підніметься хоча б до +10 градусів. Вставте градусник в грядку, щоб бачити температурні зміни.
Чому треба чекати
Холодний ґрунт не сприяє проведенню ефективного підживлення. Коренева система знаходиться в неактивній фазі розвитку. Вона не зможе адекватно відреагувати на внесення добрив при недостатній температурі.
Контрольний огляд
Уважно подивіться на всі кущики полуниці. За зимовий період вони могли дещо постраждати. Морози мають здатність виштовхувати кущики з ґрунту. Якщо саме так і сталося, тоді треба їх заглибити та полити. Не забудьте почистити від старого та хворого листя.
Як підживлювати
Потрібно взяти в рівних пропорціях калій, фосфор та азот. Для цього вже є готове добриво «20.20.20». Розчинити треба у пропорції 10 г на 10 л води. Сюди ж 10 г аміачної селітри. Пролити також треба засобом для укорінення. Наприклад, «Ferti Root». Його можна додати до суміші з універсальним добривом.
Комплексний догляд та весняне підживлення — обов’язкові весняні процедури. Полуниця віддячить вам гарним ростом та щедрим врожаєм.