...

Меган Маркл звинуватили в лицемірстві після розповіді про бідне дитинство

Підпишіться на нас:

Репортери знайшли явні нестиковки в зворушливій промові бунтівної герцогині для американських політиків.

Подробности

Дружину принца Гаррі Меган Маркл звинуватили в черговому лицемірстві: журналісти не купилися на розповідь герцогині про нібито бідне дитинство.

Нещодавно Маркл звернулася з проникливою промовою до політиків і попросила допомоги для молодих сімей. Герцогиня закликала американських діячів прийняти закон про оплачувані відпустки по догляду за дітьми. І при цьому розповіла власну історію з дитинства, коли її родина ледве могла утримувати і виховувати її.

Маркл поскаржилася, що їй доводилося підробляти, щоб не залишатися голодною і зводити кінці з кінцями. Герцогиня зазначила, що більшу частину дитинства вона харчувалася салатом за п’ять доларів. Ось тільки не всі повірили в ці слова.

Британські ЗМІ, в тому числі видання Daily Mail, провели незалежне розслідування і звинуватили Меган в лицемірстві. Деякі згадали, що батько Маркл працював на телебаченні і добре заробляв (і навіть отримав премію “Еммі”).

Також репортери нагадали, що дружина принца отримувала хорошу освіту: з самого дитячого садка вона відвідувала престижний сад і школу. Так, навчання в Immaculate Heart, обходиться в $ 16 тисяч в рік.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я