Здається, якщо є рецепт, то зайвих питань у процесі приготування страви не повинно виникати. Якщо не замислюватися про нюанси.
Але, як показує практика, цих нюансів часом буває дуже багато. Наприклад, чи потрібно обсмажувати огірки для приготування розсольника чи ні?
Подробиці
Традиційно розсольник готується із солоними огірками. Страва має приємний та індивідуальний смак. Готують його з м’ясом і з грибами, а також у пісному або дієтичному виконанні.
Складові
- крупа (перлова, але в хід йде гречка та рис) – 3 столові ложки;
- картопля – 2-3 штуки;
- свинина (шийна частина) або яловичина – 340 г;
- огірок маринований – 2 штуки;
- розсіл – ½ склянки;
- огірок свіжий;
- морквина;
- цибуля ріпчаста.
Що стосується поєднання маринований огірок та розсіл, то тут кожна господиня вирішує самостійно, чи варто додавати розсіл чи ні. Якщо готувати страву ще й на розсолі, то суп вийде різкішим і кислішим.
Як готувати
Починаємо з підготовки м’яса, яке потрібно помити, почистити та нарізати, після чого залити водою та довести до кипіння. Не забудьте зняти піну, щоб бульйон не помутнів.
Далі готуємо засмажку. Ріжемо і смажимо цибулю, додаємо до неї натерту моркву.
По готовності інгредієнт відставте убік – овочі додають у розсольник за 10 хвилин до готовності.
Нарізаємо і додаємо у воду картоплю та промиту крупу, після чого кладемо лавровий лист та спеції.
З маринованих огірків знімаємо шкірку і, нарізавши їх або натерши на тертку, відправляємо в каструлю (за бажанням на цьому етапі потрібно додати розсіл).
Не забудьте додати засмажку за 10 хвилин до готовності страви, після чого вимикайте вогонь і залиште розсольник щонайменше на 10 хвилин під закритою кришкою – він настоїться і стане смачнішим.
Розсольник можна прикрасити нашаткованою свіжою зеленню, яку додають за кілька хвилин до готовності страви.
Приємного апетиту!