Чи дійсно магній допомагає боротися з безсонням

0
Чи дійсно магній допомагає боротися з безсонням

Сон важливий для кожного аспекту вашого психічного та фізичного здоров’я. Це означає, що, перш за все, важливо проконсультуватися з лікарем, якщо ви погано спите, оскільки причиною проблеми може бути безліч причин. Але іноді за цим нічого конкретного не стоїть, і для того, щоб краще спати, потрібно змінити свій спосіб життя. Багато хто приймає проти безсоння мелатонін, але є ще один менш популярний спосіб – прийом магнію. Розбираємось, як він допомагає налагодити якість сну та як краще його приймати.

Що таке магній?

Отримання достатньої кількості магнію важливе з кількох причин. По-перше, магній необхідний вашому організму для вироблення достатньої кількості енергії. Магній також відіграє велику роль в розвитку кісток і навіть сприяє ключовим функціям організму, таким як нормальний серцевий ритм і м’язові скорочення. Хорошими джерелами магнію можуть стати листові зелені овочі, такі як шпинат, а також горіхи, насіння, бобові та цільнозернові.

Як прийом магнію може допомогти вам заснути?

Багато експертів і лікарів упевнені, що магній заспокоює центральну нервову систему, а це призводить до покращення якості сну. Однак підтверджених досліджень на цю тему мало. Переваги прийому магнію для сну спостерігалися тільки у людей похилого віку, тому, якщо ви молода людина або середнього віку, він може бути марним для вас.

Підпишіться на наc у Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Як безпечно приймати магній для сну?

Якщо ви вважаєте, що магній може допомогти вам легше засинати, додайте його до  свого раціону разом з їжею. Добова норма для жінок віком від 19 до 30 років – 310 мг магнію. З 31 року рекомендована доза становить 320 міліграмів. Але перебір із магнієм може бути небезпечним, тому за його кількістю слід стежити.

Ще один варіант – приймати добавки магнію щоночі перед сном, але вам обов’язково потрібно спочатку проконсультуватися з лікарем. Якщо ваш лікар схвалює ваше рішення приймати магній, дуже важливо, як і у випадку з усіма ліками, дотримуватися рекомендованого дозування, вказаного на етикетці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я