3 пари модних весняних штанів, які повинні бути у вас у гардеробі

0
3 пари модних весняних штанів, які повинні бути у вас у гардеробі
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Мода стрімко змінюється, вчорашні тренди втрачають свою актуальність лише за один сезон, а антитренди потрапляють до списку наймодніших. При цьому залишаються речі, які зберігають популярність серед дизайнерів та модників протягом кількох сезонів. Розповідаємо про три модні моделі штанів весни 2023.

Карго

Штани карго, напевно, знайдуться в гардеробі кожної модниці, адже вони не втрачають звання наймодніших вже третій сезон поспіль. При цьому особливих змін у їхньому дизайні не відбувається, тому якщо ви купили ці вільні штани з накладними кишенями ще минулої весни, будьте впевнені: цього року вони, як і раніше, будуть у тренді.

Зі стрілками

Пара класичних штанів зі стрілками – обов’язкова база гардеробу, незалежно від того, скільки вам років і чим ви займаєтесь. Цієї весни ми будемо носити їх не тільки з сорочками та піджаками, але і з корсетними топами, романтичними блузами та спокусливими боді з вирізами.

Прямі джинси

Так, саме джинси прямого крою будуть найактуальнішими цієї весни. Не кльош, не моми і не скіні, а найпростіші прямі джинси. Здається, говорити про те, наскільки універсальний цей предмет гардеробу, не варто, адже з ними можна скласти безліч модних поєднань.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я