Який потрібен догляд для того, щоб герань випустила щонайменше по 5 квітконосів за один раз

0
Який потрібен догляд для того, щоб герань випустила щонайменше по 5 квітконосів за один раз
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Сьогодні ділимося ефективнии методами, які допоможуть правильно вирощувати герань і  отримувати пишне цвітіння.

Якщо ви тільки зважилися на те, щоб посадити герань, потрібно взяти новий черешок. Якщо квітка стара, то ви не зможете добитися того, щоб вона викинула кількість квітконосів, більше 4-5. Тільки з молодого кущика можна буде надалі отримати пишно квітучу рослину.

Постарайтеся приготувати для своєї герані живильний ґрунт. Можна купити готовий у магазині. Але до нього варто додати трохи піску, а також деревноого попелу. На ці добавки герань дуже добре відгукується, в таких умовах квітці буде набагато комфортніше.

Якщо ваша мета – отримати пишний кущ із безліччю квіток, то можете скористатися ще однією хитрістю. Посадіть у горщик відразу кілька живців. Звичайно, між ними потрібно залишати відстань, щоб вони не заважали один одному, відстань у 5 сантиметрів найоптимальніша.

Коли вони розростуться, то ви будете бачити гарну пишну рослину і зовсім не буде видно, що це 3 окремі рослини.

Дуже важливо не пропускати процедуру прищипування. Робити це варто в той момент, коли рослина досягла 10 сантиметрів у висоту. Якщо не зробити цього, то потрібної кількості квітконосів не буде.

Бічні стебла також потрібно прищипувати, коли вони досягнуть 10 сантиметрів. І третя процедура відбувається у той момент, коли кущ виріс до розмірів, які вам потрібні. Після цього починають утворюватися квітконоси. Можете не хвилюватися, їх буде дуже багато.

Поливати герань потрібно в міру. Для неї однаково небезпечний як надмірний, так і недостатній полив. Якщо вологи буде мало, то почнуть засихати листочки. Якщо ж заливатимете рослину, то почне гнити коріння.

Для того щоб герань добре росла, забезпечте її великою кількістю світла. Світло має потрапляти на рослину 12 годин на добу. Якщо природного освітлення недостатньо, додавайте штучне.

Ну і, звичайно, не забувайте про калійні та фосфорні підживлення. Можна використовувати комплексні добрива.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я