Як з однієї петунії отримати 6 пишних кущів

0
Яка помилка приводить до того, що петунія припиняє цвісти
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Щоб прикрасити свою ділянку розкішними кущами петуній, зовсім не обов’язково морочитися з висаджуванням насіння, яке не завжди відрізняється 100% схожістю. Достатньо 2-3 рослин, та навіть однієї вистачить для того, щоб отримати велику кількість нових кущиків.

Подробиці

Весь секрет у прищипуванні – за один сезон проводити цю процедуру з петунією можна до трьох разів.

Після цього агротехнічного прийому дорослі кущі петунії стануть ще пишнішими, а у вас на руках залишиться багато живців, які виходять з верхівки та бічних пагонів, що явно вирвалися вперед. Обрізки викидати не варто. Натомість пагони необхідно вкоренити.

Для цього перш за все слід зрізати з живців нижні листочки і залишити їх приблизно на годину, щоб зрізи трохи завітрилися.

Після цього оголені стеблинки опудріть в “Корневині” і помістіть у ґрунт, який у рівних частках змішаний з вермикулітом. Не забудьте полити майбутні кущики, а зверху можна обприскати теплою водою з пульверизатора.

Щоб процес укорінення пішов швидше, накрийте тару з живцями плівкою і поставте в місце, що освітлюється розсіяним світлом. Плівку інколи потрібно піднімати на 5-7 хвилин.

На те щоб черешки пустили коріння, зазвичай йде до 10 днів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я