Чому у японок не буває менопаузи: 3 секрети їхньої молодості

0
Чому у японок не буває менопаузи: 3 секрети їхньої молодості
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Відразу обмовимося, що у японських жінок теж настає клімакс: проте набагато м’якший, непомітніший і пізніше, ніж у мешканок інших країн. Причиною цього є особливості їхнього способу життя, які можна взяти собі на замітку.

За статистикою, у більшості жінок менопауза починається після 45 років. На відміну від усього світу в Японії, цей показник інший: тут жінки стикаються з гормональними змінами лише після 55 років. А найчастіше і ще пізніше!

До того ж, за статистикою японки не страждають від таких яскравих менопаузальних симптомів, як інші жінки. У них майже не буває припливів, змін у мікрофлорі статевих органів та інших ознак початку клімаксу.

Що вже казати: загалом японки старіють не так швидко, як представниці інших націй, і виглядають мінімум на 10-15 років молодше за реальний вік. Вчені пов’язують це з особливостями харчування місцевих жінок і з культурою фізичних навантажень.

Багато сої в раціоні

Соя – потужний фітоестроген, що благотворно впливає на жіноче гормональне здоров’я. Цей інгредієнт перешкоджає старінню та допомагає контролювати вагу.

Достатньо йоду

Нестача йоду впливає роботу гормональної системи і навіть загрожує настанням передчасного клімаксу. Однак у Японії споживання йоду більше, ніж у всьому світі. До щоденного раціону місцевих жителів входять водорості — продукт-рекордсмен за вмістом йоду.

Гімнастика макко-хо

Багато японок щодня починають із гімнастичного комплексу макко-хо. Він складається всього з 4 вправ – але вмить покращує кровообіг і всі обмінні процеси в організмі.

Гімнастика Макко-хо випрямляє хребет, відновлює рухливість суглобів ніг, стимулює кровообіг, покращує обмін речовин, зміцнює імунну систему і зупиняє старіння організму. У Макко-хо вправи на розтяжку повторюються багаторазово до гнучкості суглобів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я