...

Чим корисний білий чай і чому його треба пити щодня

Підпишіться на нас:

Білий чай – найкорисніший серед інших основних видів (чорного та зеленого), хоча всі вони виготовляються з однієї рослини. Вся справа в методах обробки, що, до речі, надає чаю різного смаку і запаху. Листя для білого чаю збирають на ранніх етапах росту, ще до того, як вони повністю розкриються, а потім піддають їх окисненню. Білий чай піддається цьому біохімічному процесу менше за інших, у середньому на 5-7 відсотків. Через що у ньому зберігається велика кількість антиоксидантів, які позитивно впливають на організм. Розповідаємо, чим корисний білий чай та чому його варто пити щодня.

Покращує стан волосся

У білому чаї міститься антиоксидант під назвою галлат епігалокатехіну. Він посилює ріст волосся і запобігає передчасному їх випаданню. Також рекомендуємо використовувати шампуні, створені на основі чаю. Такі шампуні здатні захистити волосся від негативного впливу сонця влітку, а також створити ефект блискучого волосся.

Заспокоює та покращує концентрацію уваги

Білий чай насичений l-теаніном. Ця амінокислота здатна покращити пильність та концентрацію нашої уваги. Вона також пригнічує збудливі процеси у мозку, які можуть призвести до гіперактивності.

Позитивно впливає на здоров’я ротової порожнини

Флавоноїди, якими багатий чай, роблять зуби міцнішими і допомагають запобігти утворенню зубного нальоту, що викликає карієс. Крім цього напій має антибактеріальні властивості, які теж зберігають здоров’я зубів. Щоб отримати максимальну користь, пийте від 2 до 4 чашок білого чаю на день.

Діє як знеболювальне

У білому чаї багато антиоксидантів поліфенолів та катехінів, які допомагають упоратися з незначним болем у тілі. А катехіни навіть можуть сприяти відновленню м’язів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я