...

Розкриті корисні властивості гарбуза: імунітет цілий рік

Підпишіться на нас:

Дієтологи рекомендують додати продукт в повсякденний раціон

Далеко не всі українці включають гарбуз в свій повсякденний раціон. Однак дієтологи наполягають, що це не зовсім вірний підхід. Спеціалісти підкреслюють, що продукт приносить величезну користь організму, в ньому містяться такі необхідні вітаміни, як А, С, Е, К.

За словами дієтологів, в гарбузі міститься велика кількість каротину. Примітно, що зміст корисної речовини залишає далеко позаду всім відома морква. Гарбуз дуже корисна людям, страждаючим від частих запорів. В овочі міститься велика кількість клітковини, що робить продукт справді незамінним.

Однак слід пам’ятати, що гарбуз не можна вживати в сирому вигляді людям, страждаючим захворюваннями шлунково-кишкового тракту. В іншому випадку можна зіткнутися зі здуттям живота. Кращеза все перед вживанням продукту проконсультуватися у медичного фахівця.

Повертаючись до теми користі, можна відзначити низьку калорійність гарбуза. В цьому плані продукт стає незамінним для людей, охочих скинути зайві кілограми. На щастя, в Мережі повно цікавих рецептів з гарбуза. Так що процес схуднення легко може стати приємним.

Найчастіше з гарбуза готують каші. Незважаючи на низький вміст калорій, таке блюдо принесе заряд бадьорості на весь день. Крім того, з овоча можна приготувати оригінальний салат, деруни, зробити з продукту корисну начинку для пирогів, тощо.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я