...
ГоловнаЛайфстайлТоп-5 плодів, які можна їсти з кісточками

Топ-5 плодів, які можна їсти з кісточками

Підпишіться на нас:

Ми віддаємо перевагу фруктам без кісточок – адже так зручніше насолоджуватися смаком. Проте є фрукти, у кісточках яких містяться багато вітамінів. Давайте дізнаємося про цю користь докладніше.

Кавунні кісточки

Кавунні кісточки – справжнє джерело вітамінів, клітковини і білка. Також високий вміст цинку та магнію сприяє загальному покращенню стану людини.

Високий вміст у насінні кавуна аргініну допомагає рости м’язам, пектин виводить шкідливі речовини (навіть радіоактивні!), а рослинні волокна нормалізують роботу ШКТ, очищаючи від шлаків та токсинів.

І ще один цікавий факт – вченими доведено, що кавунові кісточки, в пережованому вигляді,  здатні знизити рівень цукру в крові.

Насіння дині

У сирому вигляді це насіння здатне принести нам багато користі – вітамін А, фосфор, калій та білок. Однак важливо пережовувати насіння дині, інакше ви ризикуєте отримати розлад шлунка.

Виноградні кісточки

Більшість з нас віддають перевагу плодам винограду без кісточок. А дарма! У виноградних кісточках міститься вітамін Е та лінолева кислота – вони здатні зміцнити стінки серця та судин. Виноградні кісточки за своїм складом настільки унікальні, що використовуються навіть у боротьбі з раком.

Насіння ківі

Навряд чи серед нас знайдеться той, хто справді виймає насіння з ківі під час їжі. Проте важливо знати, наскільки корисний цей фрукт. Головне «вітамінне» достоїнство насіння ківі – омега-3 та жирні кислоти. Якщо ви боретеся із запаленнями шкіри – ківі ваш перший помічник.

Насіння гранату

Гранат – ще один продукт, властивості якого застосовують у боротьбі проти раку. Якщо довго розжовувати кісточку граната, вона набуває смаку гарного витриманого бургундського вина піно нуар.

У гранатових кісточках міститься речовина, що зміцнює шлунок, є вітамін В, що покращує роботу ШКТ, вітаміни А та Е та ще цілий список корисних речовин: залізо, натрій, кальцій, калій, жирні кислоти, йод, дубильні речовини та інші.

Вживайте гранат разом із насінням – це принесе набагато більше користі вашому організму. До того ж, профілактику анемії ще ніхто не скасовував, адже гранат у цьому випадку просто незамінний.

Здебільшого при вживанні кісточок і насіння діють одні й самі правила. Це досить неоднозначний продукт, який, як і будь-який горіх, може принести не лише користь, а й шкоду, тому важливо знати міру. 2-ох грам за один прийом їжі буде достатньо.

Здоров'я/Краса/Лайф

Ще новини:

Які моделі мунбутів актуальні на зиму 2025 і як їх стилізувати

Не те щоб це величезний новий тренд, ні, мунбути оселилися в наших гардеробах досить давно. Вони можуть комусь...

Нейл-стилісти продемонстрували альтернативу лаку для нігтів на сезон весна-літо 2025

Нові колекції стильного одягу потребують нових підходів до вибору аксесуарів та прикрас. На наступний 2025 рік дизайнери запропонували...

Три поради від стилістів, як виглядати модно та струнко

Одяг може допомогти візуально виглядати стрункіше, а може зробити і зовсім навпаки, надавши фігурі непотрібних акцентів. Щоб цього...

Як вибрати і де купити модні шкіряні штани на зиму, які підійдуть до всього

До вибору штанів на холодний сезон важливо підійти відповідально. Адже важливо, щоб вони не тільки сиділи по фігурі...