Під зиму найчастіше серед городніх культур висаджують моркву, часник, цибулю, буряк. Помідори надзвичайно рідко фігурують в цьому переліку. Цікаво, що метод досить робочий. І це не теорія, бо декілька десятків років назад ним багато хто користувався.
Потрібно дочекатись перших морозів. Тоді в грядці роблять заглиблення по 12-18 см. В кожну ямку кладуть по стиглому помідору. Засипають землею та злегка утрамбовують. Робити це треба обережно, щоб помідор не тріснув. Далі потрібно зробити мульчування. Шар листя або соломи в 10 см буде достатньо.
Зверху потрібно розставити ящики та покласти на них щось важке. Таким чином вони мають бути зафіксовані від падіння. Після підготовчих робіт лишається чекати весну. Коли повітря прогріється до 5-10 градусів тепла, ящики та листя потрібно забрати. Їм на зміну використовують плівку. З часом при стабілізації погодних умов її також треба забрати. Розсаду можна буде пересадити.
Такий метод вирощування є простішим, ніж в домашніх умовах із стаканчиками. Розсада отримує природній імунітет, тому вона витриваліша до впливу зовнішніх умов та хвороб. Спробуйте цей цікавий спосіб вирощування помідорів.
В нашому кліматі без пуховика взимку просто не обійтись. Він і зігріє у морози, і…
Є 10 простих способів оновити гардероб і обійтися при цьому мінімальними витратами або взагалі без…
Особливо приємно носити трендові речі, так би мовити, родом із дитинства. Теплі шкарпетки, легінси зі…
Складати гардероб суцільно з базових речей, метод хоч і перевірений, але дещо нудний. Часом, щоб…
До настання зими вже рукою подати, тому тепла шапка нам точно знадобиться. Чи капор? Чи…
Напевно, ти вже відчула перші листопадні заморозки зранку? Отож бо і воно! Настав час терміново…