Під зиму найчастіше серед городніх культур висаджують моркву, часник, цибулю, буряк. Помідори надзвичайно рідко фігурують в цьому переліку. Цікаво, що метод досить робочий. І це не теорія, бо декілька десятків років назад ним багато хто користувався.
Потрібно дочекатись перших морозів. Тоді в грядці роблять заглиблення по 12-18 см. В кожну ямку кладуть по стиглому помідору. Засипають землею та злегка утрамбовують. Робити це треба обережно, щоб помідор не тріснув. Далі потрібно зробити мульчування. Шар листя або соломи в 10 см буде достатньо.
Зверху потрібно розставити ящики та покласти на них щось важке. Таким чином вони мають бути зафіксовані від падіння. Після підготовчих робіт лишається чекати весну. Коли повітря прогріється до 5-10 градусів тепла, ящики та листя потрібно забрати. Їм на зміну використовують плівку. З часом при стабілізації погодних умов її також треба забрати. Розсаду можна буде пересадити.
Такий метод вирощування є простішим, ніж в домашніх умовах із стаканчиками. Розсада отримує природній імунітет, тому вона витриваліша до впливу зовнішніх умов та хвороб. Спробуйте цей цікавий спосіб вирощування помідорів.
Якщо слухати підказки тіла, воно може продемонструвати, що і де саме погано функціонує. Сьогодні поговоримо…
Ефективні вправи можуть займати не так багато часу, як ви думаєте. Досить шукати відмовки, чому…
Мати привабливу фігуру мріють всі. В багатьох випадках важливу роль в цьому відіграє не стільки…
Весна — сезон, коли все розквітає. Настає час і гардероб наділити такою властивістю. Дизайнери почули…
Краса обличчя — це про комплексний догляд та харчування. Де слабка ланка, там виникають проблеми,…
Універсальний одяг, з яким можна виглядати стильно, унікально, розкішно, але одночасно з тим без втрати…