Волоський горіх – дуже улюблене та поширене в нас дерево. Воно невибагливе у догляді, а цінуємо ми горіхи за їх вітамінний склад.
Осінь – пора дозрівання волоських горіхів. Потім їх варто добре висушити. І після цього вони готові до споживання. А які смачні з ними торти та тістечка.
Подробиці
Волоський горіх багатий на вітаміни групи В, калій, магній фосфор.
Певно кожен з нас пам’ятає себе школярем, та як батьки завжди давали нам волоські горіхи, примовляючи – їсти їх дуже корисно.
Почистити цей смачний горішок – справа не з простих. Вимагає спритності та часу. А чи знаєте ви, що заливши горіхи в шкаралупі гарячою водою, потім можна з легкістю їх почистити.
Суть такого методу полягає в тому, що через півгодини горіхи можна легко розрізати ножем. Встроміть кінчик ножа у місце, де з’єднуються дві половинки, й горіх з легкістю розколеться.
Воду, якою заливали волоські горіхи не варто поспішати просто виливати. Її можна застосувати з користю. Оскільки вона може затемняти, використайте її в якості ополіскувача для рудого і каштанового волосся.
Ще з шкаралупи волоських горіхів ви можете приготувати лікувальну настоянку. Розколоті плоди разом з шкаралупою насипте у банку. За бажанням можна додати спеції.
Потім накрийте їх склянкою з цукром, переверніть банку та помістіть у темне місце на кілька годин, щоб пустили сік.
Залийте вміст банки спиртоп з водою у співвідношенні 1:1. Струсніть банку та залиште на місяць настоюватись. Не забувайте періодично струшувати вміст ємності.