Як швидко висушити одяг, що промок

0
Як швидко висушити одяг, що промок
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Восени нерідко буває, що ми потрапляємо під дощ чи мокрий сніг, які починаються несподівано, а парасольки нема. І тоді одяг намокає, псується. Як швидко висушити його?

Подробиці

Перш за все, не кладіть на гарячу батарею чи інший нагрівальний прилад. У цьому випадку вовняна річ деформується, збіжиться. А якщо це хутро, то під впливом тепла воно стане ламким.

Тому оптимальний варіант для джинсів, светрів, легких курток – повісити на плечиках і пройтися по них феном, але не з гарячим!, а теплим або холодним повітрям. Влаштувавши такий собі протяг для мокрих речей, ви зможете швидше отримати позитивний результат.

Якщо потрібно висушити м’яке полотно, пухову хустку, в’язаний шарф, шапку, жилетку, то спочатку струсіть із них воду, потім замотайте в сухий і теплий махровий рушник, легенько віджимаючи. Поміняйте рушник на сухий і повторіть ще кілька разів, доки річ не висохне.

Коли ж намокло хутро, то перш за все паперовими серветками необхідно якнайшвидше позбутися вологи з ворсинок, щоб вона не промочила шкіру, бо тоді нижній шар буде зіпрівати й з’явиться запах. Повісьте виріб на плічка у добре провітрюваному місці при кімнатній температурі та час від часу акуратно розчісуйте хутро.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я