...

Через 10 років шлюборозлучного процесу Арнольд Шварцнегер офіційно став холостяком

Підпишіться на нас:

Можливо, це найбільш затягнуте розлучення в історії Голлівуду, але через 10 з половиною років Арнольд Шварценеггер і Марія Шрайвер нарешті розвелися.

Подробиці

По данним видання TMZ це сталося у вівторок вранці, у Верховному суді Лос-Анджелеса. Розлучення було проведено за посередництва приватного судді, який підписав всі необхідні документи ще на початку цього місяця, але вони мали бути внесені в судову систему, яка засідала сьогодні вранці.

Арнольд і Марія одружилися в 1986 році. Щодо того, чому це розлучення затягнулося так надовго, то це поєднання відсутності мотивації та дуже складної угоди про врегулювання майнових прав подружжя. Арнольд і Марія “роз’їхалися” багато років тому. Вони обидва були в стосунках, але залишалися дружніми один з одним і часто проводили сімейні зустрічі зі своїми 4 дітьми.

Подружжя з дітьми

Розрив шлюбу стався більше десяти років тому, коли з’явилася новина про народження у Арнольда дитини від домробітниці. Цей дорослий вже парубок — Джозеф Баєна, випускник коледжу з акторськими амбіціями, чкий повторює образ свого тата.

Джозеф Баєна та його батько
Джозеф Баєна та його батько

А щодо майнового розрахунку, це все проходило повністью конфіденційно. Але за данними TMZ подружжя порівну поділило приблизно 400 мільйонів доларів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я