Як схуднути в руках

0
Як схуднути в руках

Витончені і підтягнуті руки без обвислої шкіри – це прикраса для будь-якої жінки. З самого початку слід усвідомити, що схуднути ТІЛЬКИ в руках не вийде. Локального схуднення будь-якій частині тіла домогтися просто неможливо.Тіло людини влаштовано так, що жир відкладається скрізь і, відповідно, при схудненні зникає теж рівномірно, просто в якихось частинах тіла це відбувається швидше, а в якихось повільніше, залежно від індивідуальних особливостей організму.

Порад для досягнення результатів в спалюванні зайвого на руках, як завжди, дві: правильно харчуватися і займатися фізичною активністю. Вправи на руки будуть більш детально розглянуті нижче.

Необхідні для вправ атрибути: стілець, гантелі або що-небудь інше (пляшки з водою, книги та інше) вагою до чотирьох кілограм.

1. Отже, про самі вправи

Вправи необхідно виконувати сетами, кожен з яких містить в собі три-чотири підходи. Кількість повторень кожної вправи – 20-25 разів. Перерв робити не слід. Відпочинок між підходами повинен займати не більше хвилини, а сети треба розмежувати хвилинною перервою.

Сет № 1.

  • Взяти в руки спорудження (гантелі або інше). Ноги поставити на ширині плечей. По черзі проводиться згинання рук в лікті, при цьому гантелею потрібно тягнутися до плеча.
  • Спорудження взяти обома руками. Встати на одну ногу. Руки витягнути над головою, а потім зігнути їх назад, при цьому лікті притиснуті до вух, а плечі залишаються на місці. Розігнути руки. Повторювати 20-25 разів, при цьому стоячи на одній нозі.

Сет №2.

  • Положення тіла – як при першій вправі: ноги на ширині плечей, руки з обтяжувачами витягнуті уздовж тулуба. Принцип виконання вправи також збігається з першим, єдина різниця в тому, що тепер дві руки згинаються і розгинаються одночасно.Ноги на ширині плечей.
  • Одна рука зі снарядом піднімається нагору і притискається до вуха. Другою рукою потрібно контролювати, щоб плече було паралельно голові. Рука зі снарядом згинається назад і розгинається. Виконувати спочатку для однієї руки 25 разів, потім для іншої.

Сет №3.

  • Спорудження в руках. Ноги на ширині плечей. Корпус нахилений вперед приблизно на 45 градусів. Руки перед собою. Відбувається підйом рук в сторони до паралелі з підлогою, при цьому руки повинні бути трохи зігнуті в ліктях. Після підйому руки опускаються в початкове положення.
  • Необхідно сісти на самий край стільця і ​​поставити ноги таким чином, щоб кут в колінах був прямим. Руки поставити поруч по обидва боки від тіла так, щоб пальці охоплювали край стільця, а лікті дивилися назад. Далі вага тіла переноситься на руки, таз зміщується вперед так, щоб не торкатися ним до стільця. Після починається віджимання від стільця на руках. Руки згинаються в ліктях, таз опускається до підлоги на 30-40 сантиметрів, ковзаючи паралельно стільця. Потім руки випрямляються назад, але не до самого кінця.

За бажанням можна додати ще один сет з класичними віджиманнями від підлоги і підтягуванням на перекладині. Після тренування обов’язково зробити вправи на розтяжку.

Пасевич Анна
Я - головний редактор сайту ProstoWay. Закінчила Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна. Працюю в різних інтернет-виданнях з 2012 року. З великим інтересом вивчаю тему здорового харчування, спорту, психології та одночасно стежу за поп-культурою, модою та б'юті-трендами. Обожнюю кулінарію, свій перший борщ і бісквіт приготувала в 10 років, відтоді готую кожного дня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я