З наближенням холодних сезонів стає актуальним питання зберігання овочів. Зокрема, мова йде про буряк. Господині його активно використовують, адже борщі, вінегрети, бурякові салати без нього неможливо уявити. Добре тим, в кого є гараж, дача або льох. А от мешканцям квартир в цьому плані важче. Розповімо декілька можливих способів зберігання.
На балконі
Бажано, щоб балкон був утеплений. В цьому випадку буряк можна ставити на зберігання в ящиках, пересипаючи коренеплоди тирсою або сіллю. Важливо, щоб температура в балконному приміщенні не опускалась до мінусових позначок.
Якщо є балкон, але він неутеплений, тоді знадобиться ящик з пінопласту. Зробіть в ньому отвори для вентиляції. Також можна підготувати ящики з пінополістиролу.
В холодильнику
Такі запаси можна назвати тимчасовими, адже багато в холодильник не покладете на зберігання. При такому способі кожен коренеплід доведеться загорнути у папір. Таким способом можна зберігати овочі не більше ніж 1,5 місяці.
В морозилці
Цей спосіб оптимальний для господинь, які люблять робити заготовки. Натріть буряк або наріжте на кубики. Розкладіть в пакети та покладіть в морозилку.
Консервація
Цей варіант також з категорії тривалого зберігання у вигляді заготовок. Є безліч рецептів різних міксів для борщів або моноовочевих консервацій. Оберіть на свій смак. Зрештою, це дуже зручно мати під рукою вже почищений та майже приготовлений буряк для страви.
Якщо немає місця для зберігання, доводиться щось вигадувати. Якщо у вас є ідеї з цього питання, пишіть в коментарях.