Які хитрощі допоможуть зварити смачну перлову кашу без замочування

0
Які хитрощі допоможуть зварити смачну перлову кашу без замочування

Перлова каша в слов’янській кулінарній традиції має багату історію: вважається, що її вживали високопоставлені члени суспільства.

Це не дивно, враховуючи багатий склад продукту та його вплив на організм.

Проте сучасні господині дедалі рідше готують цей вид каші, адже крупу потрібно довго вимочувати, щоб приготувати на гідному рівні. Якщо цього не зробити, то каша вийде твердою.

Підпишіться на наc у Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Які хитрощі варто знати

Альтернатива замочування

Існує цікавий спосіб підготовки крупи, який разом з іншими методиками допоможе відмовитися від замочування. Вам необхідно кілька разів промити її за допомогою теплої та гарячої води.

Попередня термічна обробка

Якщо ви хочете, щоб каша і без замочування вийшла смачною, вам потрібно знати один хитрий прийом. Спочатку потрібно відправити перловку в ємність з водою, довести до кипіння, почекати п’ять хвилин.

Після цього злити воду і знову влити воду. Тільки після цього розпочинається основний етап готування.

Правильна каструля

Не всі знають про те, що для перлової каші рекомендується вибирати спеціальний посуд. Стандартні каструлі з тонкими стінками не підходять: вони не здатні забезпечити рівномірне розподілення температури.

Також варто відмовитися від надто широкого посуду.

Очікування

Перлову кашу не варто вживати відразу після основного етапу варіння. Ще наші бабусі знали про цю хитрість. Після варіння посуд потрібно вкрити теплим пледом і залишити у такому вигляді на 60 хвилин.

Після цього можна сміливо приступати до дегустації.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я