...

Дружина Віктора Павлика висловилася про його екс-дружину

Підпишіться на нас:

Катерина Репяхова встигла не тільки прокоментувати заяву колишньої дружини Віктора Павлика, але і спростувала чутки, що це вона розбила сім’ю артиста. Про це повідомило видання “Сегодня”.

Подробиці

За словами нинішньої дружини українського співака, вони познайомилися з Віктором Павликом, коли у нього були серйозні проблеми з алкоголем. Як стверджує Катерина Репяхова, саме вона допомогла артисту впоратися зі згубною звичкою, а Лариси Созаєвої поруч не було.

«Мені кажуть, що я розбила сім’ю. Я мовчати не буду, якщо правда на моєму боці. Коли я зустріла Віктора, у нього були великі проблеми з алкоголем. Настільки великі, що це була реанімація кожен раз. Коли я приїжджала в реанімацію, ніякої дружини там не було. Ми це разом з ним подолали. Лариса це знає і не може з цим змиритися », – заявила молода дружина співака.

У той період Віктор Павлик зривав концерти, а Катерині Репяховій доводилося вирішувати проблеми з виступами, які не відбулися.

Нинішня дружина артиста вважає, якби не зустріч з нею, не було б кому платити за лікування сина Паші, виплачувати кредит за квартиру.

У Віктора Франковича нове життя. Лариса це прекрасно знає і не може з цим змиритися », – додала Репяхова.

Розповіла Катерина і про одну з розмов із Ларисою Созаєвою:

«Вона сама особисто мені говорила, що я не перша, а третя-четверта. Тобто вона з цим жила, її це влаштовувало. Я тільки за те, щоб вона брала на себе відповідальність за своє життя. Якщо це її все життя влаштовувало і їй було досить того, що у неї є дах над головою і її годують, не я в цьому винна. Чому раніше вона не схаменулася і не змінила своє життя? Не мені, звичайно, про це судити, але хоча б зараз не потрібно заважати жити мені », – відповіла Репяхова.

Як повідомлялося раніше, дружині Віктора Павлика, його концертному директору Катерині Репяховій, яка 15 червня народила сина, стало погано після пологів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я