...
ГоловнаЗдоров'яВчені назвали вправу №1 при болю в плечі: вона під силу всім...

Вчені назвали вправу №1 при болю в плечі: вона під силу всім і швидко допомагає

Підпишіться на нас:

З болем у плечі — постійним чи періодичним — стикаються майже всі дорослі люди. Відчуватися він може по-різному і викликають його різні причини. Але одне незмінне: плечові суглоби – найважливіші у тілі. Будь-який, навіть найдрібніший рух руками, пов’язаний з роботою плечей!

Усередині плеча розташована ротаторна (обертальна) манжета. Вона складається з м’язів та сухожиль, що дозволяють руці здійснювати безліч різноманітних рухів. Якщо ти відчуваєш біль у плечі, найчастіше це означає, що манжета десь пошкоджена. Але можуть бути і інші причини.

Що викликає біль у плечі?

Біль у плечі може бути викликаний защемленням сухожилля (так званий тендиніт), артритом, кістковою шпорою, розтягуванням м’яза або навіть просто перенапругою. Перетренування дається взнаки неприємними відчуттями в м’язах, якими давно не користувалися – вони відрізняються від болю як такого.

Травми та переломи рідко проходять непоміченими, тож у таких випадках гадати, чому болить плече, не доводиться.

Найпоширеніша причина болю в плечі, за даними медиків, — погана постава. Її може викликати не лише звичка неправильно сидіти або компенсувати зігнутою спиною інший дискомфорт, а й слабкі м’язи кору.

М’язи кора, або корсета – комплекс м’язів, що відповідають за стабілізацію хребта, тазу, стегон та живота.

Найкраща вправа від болю в плечі

Тому найкраща вправа від болю в плечі – планка. І ось чому:

дослідження, проведене в Гарварді, доводить, що планка збільшує силу кора, зміцнює середню частину тіла і в цілому може вплинути на все ваше тіло. Коли кор стає сильнішим, постава стає кращою, а біль у плечах проходить.

Але планка тисне на плечі, і це боляче, хіба не так? Дійсно, якщо є травма чи запалення, ніяких вправ робити не потрібно, потрібно лікуватись. Але якщо біль у плечі то зникає то з’являється знов, виконання планки допомагає зміцнити мускулатуру, щоб протистояти цій проблемі.

Підійде планка у будь-якому стилі головне правильна техніка. Навіть стоячи в ній лише хвилину на день, невдовзі ви помітите результат. Коли мязи стануть сильнішими — можна збільшити навантаження і спробувати інші варіації планки.

3 квітня

В тренді

Ще новини:

Сім принципів правильного харчування для відновлення роботи печінки

Якщо слухати підказки тіла, воно може продемонструвати, що і де саме погано функціонує. Сьогодні поговоримо про печінку. При...

П’ять корисних звичок від дієтологів для стрункої фігури

Мати привабливу фігуру мріють всі. В багатьох випадках важливу роль в цьому відіграє не стільки генетика або спортивні...

Зморшки, вугрі, почервоніння: дієтологи назвали чотири продукти, які псують обличчя

Краса обличчя — це про комплексний догляд та харчування. Де слабка ланка, там виникають проблеми, а проявляються вони...

Шість корисних звичок для зміцнення імунної системи

Міцне здоров'я від природи — це дарунок, який потрібно берегти. Щоб його не втратити, а підтримувати та зберегти...