З настанням холодів ми багато п’ємо чаю, він створює особливу атмосферу затишку, тепла. Чай визнаний корисним напоєм, але в усьому має бути баланс.
Відразу доносимо, що стаття написана виключно на основі наукових статей та особистого досвіду. Не є медичною рекомендацією, за консультацією та діагностикою необхідно звертатися до лікаря.
Для виробництва чаю використовують одну сировину. Колір майбутнього чаю залежить тільки від обробки: чорний чай піддають більшій кількості маніпуляцій: зав’ялювання, ферментація, скручування, відділення вологи і т.д. Зелений чай не ферментують, його очищають, обдають гарячою парою, скручують та сушать.
Кахетин, який входить до складу зеленого чаю, знижує ймовірність появи ракових клітин у грудях, знижує ймовірність хвороби Альцгеймера та Паркінсона.
Антиоксиданти, що містяться в зеленому чаї, знижують швидкість в’янення клітин.
Щоденне вживання зеленого чаю притуплює апетит, а відповідно сприяє схудненню.
Однозначна відповідь – ні!
Одна чашка чаю містить близько 30 мг кофеїну. Кофеїн з чаю починає свою дію протягом години і триватиме довше, ніж кофеїн із кави.
Оскільки зелений чай має тонізуючий ефект, то навіть “чайні алкоголіки” (є такий термін!) повинні випити останню чашку о 17-18 годині вечора.
Звідси висновок, що пити зелений чай перед сном – це не найкраща ідея. Для вечірнього чаювання відмінно підійдуть відвари з трав ромашки, валеріани та інших трав, у яких немає кофеїну.
Якщо слухати підказки тіла, воно може продемонструвати, що і де саме погано функціонує. Сьогодні поговоримо…
Ефективні вправи можуть займати не так багато часу, як ви думаєте. Досить шукати відмовки, чому…
Мати привабливу фігуру мріють всі. В багатьох випадках важливу роль в цьому відіграє не стільки…
Весна — сезон, коли все розквітає. Настає час і гардероб наділити такою властивістю. Дизайнери почули…
Краса обличчя — це про комплексний догляд та харчування. Де слабка ланка, там виникають проблеми,…
Універсальний одяг, з яким можна виглядати стильно, унікально, розкішно, але одночасно з тим без втрати…