Як підібрати пальто дівчатам з мініатюрним зростом

0
Як підібрати пальто дівчатам з мініатюрним зростом

Пальто – річ, без якої не обійтися восени. Тому до її підбору варто підходити особливо уважно. І справа тут не лише у трендах. Не менш важливі крій і посадка, які, поза всяким сумнівом, мають бути компліментарними. Іншими словами, ваше пальто має вас прикрашати. Розбираємося, як досягти цього ефекту дівчатам з мініатюрним зростом – ось кілька простих порад, які гарантовано допоможуть зробити правильний вибір.

Справа в довжині

Ключова деталь у верхньому одязі для дівчат невеликого зросту – довжина. Намагайтеся уникати моделей довжини міді: вони можуть зменшити зріст і робити вас візуально нижчою, а також спотворювати пропорції. Найкращий вибір – пальто трохи вище коліна, або довжини максі. І те, й інше гарантують вам правильні пропорції, але варіант до підлоги ще й допоможе візуально витягнути силует і зробити вас стрункішою.

Обережніше з оверсайзом

Ще один «ворог» мініатюрних дівчат — об’ємний крій. З оверсайзом слід виявляти обережність: модний силует може також «вкрасти» ваш зріст і зробити силует важким, мішкуватим і невитонченим. Зважайте на цей момент при виборі пальта: між фігурою і тканиною може бути повітря, просто його не повинно бути занадто багато.

Підпишіться на наc у Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Пальта з широкими плечима

Модні пальта з широкими плечима теж можуть зіграти з вами злий жарт, додавши фігурі небажаного об’єму та приховуючи зріст. Якщо ви все ж таки хочете підтримати актуальний тренд, то варто вибрати пальто з невеликими гострими підплічниками, що дивляться вгору: це, навпаки, допоможе зробити силует витягнутішим, додати до нього вертикаль.

Увага на талію

На загальне сприйняття силуету впливають пропорції. Тому особливо пильну увагу варто приділити талії: краще акцентувати її. Причому найкраще, якщо вона буде трохи завищеною: це допоможе правильно розставити акценти та візуально подовжити ноги.

Увага на деталі

Не менш важливі і деталі: іноді лише неправильний розмір лацкана може зіпсувати все враження від образу. Тому лацкани повинні бути вузькими (ніяких широких на кшталт 80-х, гудзики та застібки — невеликими, як і будь-який декор (втім, краще взагалі обійтися без нього). Що стосується забарвлення, то краще вибрати монохром або вертикальну тонку смужку. А от від великих орнаментів, включаючи клітину, широку смужку, горошок і великі квіти, краще все ж таки утриматися.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я