Кімнатні рослини для більшості городян представлені кактусами, фікусами, а більшість волюбляють квітучі кімнатні квіти.
Квіти бувають не тільки красиві, але ще примхливі та дуже примхливі.
Подробиці
Які рослини краще не заводити, якщо часу на догляд за ними не вистачає.
1.Азалії
Лідер антирейтингу. Цвіте в холодну пору року. Якщо температура в приміщенні вище 20 градусів, а повітря сухе, то від колишньої краси скоро не залишиться і сліду: квіти зав’януть, листя пожовкне і опаде.
2.Хвойні
Їх часто купують до Нового року просто у горщиках. Але без дотримання температурних умов вони жовтіють та сохнуть. Можна врятувати тільки на лоджії, що утеплена, якщо там стовпчик термометра тримається близько 10 градусів тепла.
3.Кімнатна троянда
Отримали у подарунок і не знаєте що робити? Готуйтеся до безлічі проблем: спеку і сухе повітря вона переносить погано, зимує не важливо, влітку «проситиметься» на балкон, а до весни потребуватиме прохолоди.
4.Камелії
Цвіте восени чи взимку. Потребує температури в межах 10-12 градусів. Влітку в задушливій панелній квартирі створити їй комфортні умови неможливо.
5.Гарденія
Вимагає високої вологості повітря, регулярного поливу виключно м’якою водою, багато світла взимку та захисту від холоду та протягу.
6.Цикламен
Якщо ви готові постійно жити в умовах 10-15 градусів тепла та поливати цикламен через піддон, то це ваш вибір. В іншому випадку він не зацвіте або взагалі згниє.
7.Фуксія
Мало того, що критично реагує на високу температуру, то ще хворіє і страждає від шкідників.
8.Бульбова бегонія
Одного разу бульба засне, а спроби її розбудити (частим поливом) закінчаться тим, що вона згниє. Нерідко бегонію взагалі викидають у сплячому стані, думаючи, що рослина зпропала.
9.Орхідея
Мало того, що квітка примхлива, так вона ще й вважається енергетичним вампіром. Будьте готові змінювати субстрати і возитися з поливом, не сподіваючись, що рослина на подяку за це зацвіте повторно.
10.Пальма
Крім гігантських розмірів, ця рослина на загальному тлі майже позбавлена недоліків.