Кулінарія

Як треба готувати курячу печінку, щоб вона завжди виходила соковитою

Печінку іноді ігнорують, як продукт для частого приготування. Це пов’язано із специфікою структури. При смаженні вона стає сухою, що аж ніяк не асоціюється із апетитною стравою. Жоден соус чи гарнір не врятують печінку при неправильному готуванні. Якщо ви хочете навчитись робити це правильно, тоді запам’ятайте декілька хитрих правил.

Охолоджена чи заморожена печінка

Заморожена печінка коштує дешевше, але є декілька мінусів. По-перше, вона має багато зайвої вологи. А це вже є негативним фактором для якості готової страви. Щоб не зіпсувати продукт з самого початку, обирайте для купівлі охолоджену курячу печінку.

Процес смаження

Будете ви смажити із цибулькою чи плануєте тушкувати, в будь-якому випадку попередньо рекомендується обсмажити шматки печінки. Це допоможе зберегти соковитість, а також утвориться смачна скоринка.

Момент додавання солі

Не всі знають, що сіль в процесі готування не варто додавати до продуктів тваринного походження. Це призведе до втрати соковитості. Як тільки стадія буде наближатись до повної готовності, тоді варто солити.

Дотримуйтесь часу готування

Печінка є одним з тих продуктів, яким категорично забороняється готуватись більше встановленого часу. Коли вона пересмажена, текстура стає суха. На сковороді її можна тримати не довше 8-10 хвилин. Коли пишуть, що готувати її треба 20 хвилин, не вірте. За цей час вона стане просто сухою губкою. Тушкується печінка не довше 15 хвилин.

Все є просто, якщо знати правила приготування та час термічної обробки. Печінка може бути смачною. Ви в цьому впевнитись, якщо не перетримаєте її на сковороді.

Пугачова Людмила

Закінчила Українську академію друкарства по спеціальності «Видавнича справа та редагування». Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Редактор рубрик lifestyle, кулінарія і поради.

Останні новиники

Дієтолог розповіла, чи правда, що сирі овочі корисніші

Хоча деякі корисні для організму поживні речовини можуть руйнуватися при нагріванні, як варені, так і…

5 години тому

Як, не здаючи аналізи, виявити дефіцит йоду: тест у домашніх умовах

Йод відіграє важливу роль у синтезі гормонів щитовидної залози, а його дефіцит в організмі відразу…

2 дні тому

Що буде після повної відмови від кави: через день, тиждень, місяць

Заперечення, гнів, торг, депресія, прийняття. Розбираємось з усіма стадіями відмови від улюбленого напою! Багато лікарів…

2 дні тому

Яким має бути догляд за волоссям восени: головні секрети

Восени наші локони зазнають не менших випробувань, ніж у літній період. Як же зберегти волосся…

2 дні тому

Топ-5 продуктів, які мають зігріваючий ефект

Якщо светри, куртки та пальто недостатньо зігріватимуть тебе цієї осені, потрібно «підвищувати градус» зсередини. Мова…

2 дні тому

Потрібно знати ці 4 правила взуттєвого етикету, щоб завжди виглядати доглянутою

Взагалі дебати про будь-які модні правила — це досить складно. У кожному питанні існує тисяча…

5 днів тому