Кулінарія

4 способи приготування перлової крупи без замочування

Після варіння перлова каша зберігає у собі всі корисні властивості. Вітаміни А, Е, D, PP, фосфор, калій, натрій — в ній є все необхідне для здоров’я та доброго самопочуття. Цю крупу обов’язково потрібно вводити до раціону харчування. Єдиний недолік полягає у необхідності тривалого варіння. Може знадобитись від 50 хвилин до 2 годин. Досвідчені господині пропонують 4 способи, як можна скоротити час очікування готової страви та приготувати її ідеально.

Промивання

Майже всі крупи потрібно промивати. Це не є примха, а питання чистоти. При зборі ячменю та його фасуванні до упаковки потрапляє пил, зайве лушпиння. Перлову крупу потрібно промити особливим чином.

Це роблять тричі. Перший раз промивають теплою водою, а наступні рази вона має бути гаряча. Ретельне промивання забирає з крупи весь пил, а також мікрочастинки, які стають причиною склеювання зерен після варіння.

Кип’ятіння

Промиту крупу заливають водою. На 200 г перловки беруть 400 мл води, доводять до кипіння, але не виключають. Проварюють 5 хвилин, після чого зливають воду та заливають нову. В ній вже варять до готовності. Такий спосіб дозволяє крупі розпаритись та не склеюватись.

Посуд

Для варіння рекомендується обирати посуд з товстим дном та стінками. Добре, якщо є чугунні варіанти. Це потрібно для рівномірного нагрівання води та відмінного результату.

Заключні процедури

Після варіння крупа має лишитись стояти у каструлі. Загорніть її у рушник для повільного  остигання протягом 40 хвилин. За цей час вона дійде до потрібної консистенції.

Ці поради допоможуть вам простіше та швидше зварити ідеальну перловку. Приготуйте до неї улюблену м’ясну страву та подайте на вечерю. Смачного!

Пугачова Людмила

Закінчила Українську академію друкарства по спеціальності «Видавнича справа та редагування». Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Редактор рубрик lifestyle, кулінарія і поради.

Останні новиники

Як найкраще носити міні в холодну погоду: обирайте в’язані варіанти

Зазвичай в осінньо-зимовий сезон сукні не стоять на першому місці у списку речей, які ми…

1 день тому

Цей принт замінить леопардовий восени та взимку 2024/2025

Анімалістичні принти давно захопили модний світ. Якщо минулого сезону всі буквально божеволіли по леопардовому орнаменту,…

2 дні тому

З яким взуттям носити популярні в цьому сезоні шуби

Шуби — наймодніший верхній одяг сезону осінь-зима 2024/25. Ними дизайнери пропонують замінити пуховики, дублянки, утеплені…

3 дні тому

Які штани популярні восени та взимку 2024/2025: 10 пар

Після закінчення тижнів моди ми вивчаємо глобальні тренди. Найчастіше серед них виявляються нетривіальні рішення, експериментувати…

3 дні тому

5 найкращих поєднань взуття, яке підходить до пальта цієї осені

Пальто – наш незамінний осінній супутник. Щоправда, образи з ним не завжди виглядають так само,…

3 дні тому

Стильні пуховики на осінь-зиму 2024/25: головні тренди

Осінь відчувається вже в кожному подуві вітру, тому саме час обговорити головні тренди верхнього одягу,…

4 дні тому