...
ГоловнаКулінарія4 способи приготування перлової крупи без замочування

4 способи приготування перлової крупи без замочування

Підпишіться на нас:

Після варіння перлова каша зберігає у собі всі корисні властивості. Вітаміни А, Е, D, PP, фосфор, калій, натрій — в ній є все необхідне для здоров’я та доброго самопочуття. Цю крупу обов’язково потрібно вводити до раціону харчування. Єдиний недолік полягає у необхідності тривалого варіння. Може знадобитись від 50 хвилин до 2 годин. Досвідчені господині пропонують 4 способи, як можна скоротити час очікування готової страви та приготувати її ідеально.

Промивання

Майже всі крупи потрібно промивати. Це не є примха, а питання чистоти. При зборі ячменю та його фасуванні до упаковки потрапляє пил, зайве лушпиння. Перлову крупу потрібно промити особливим чином.

Це роблять тричі. Перший раз промивають теплою водою, а наступні рази вона має бути гаряча. Ретельне промивання забирає з крупи весь пил, а також мікрочастинки, які стають причиною склеювання зерен після варіння.

Кип’ятіння

Промиту крупу заливають водою. На 200 г перловки беруть 400 мл води, доводять до кипіння, але не виключають. Проварюють 5 хвилин, після чого зливають воду та заливають нову. В ній вже варять до готовності. Такий спосіб дозволяє крупі розпаритись та не склеюватись.

Посуд

Для варіння рекомендується обирати посуд з товстим дном та стінками. Добре, якщо є чугунні варіанти. Це потрібно для рівномірного нагрівання води та відмінного результату.

Заключні процедури

Після варіння крупа має лишитись стояти у каструлі. Загорніть її у рушник для повільного  остигання протягом 40 хвилин. За цей час вона дійде до потрібної консистенції.

Ці поради допоможуть вам простіше та швидше зварити ідеальну перловку. Приготуйте до неї улюблену м’ясну страву та подайте на вечерю. Смачного!

Стрічка новин:

Здоров'я/Краса/Лайф

Ще новини:

Як врятувати переперчену страву: 10 кулінарних хитрощів

Не всі люблять занадто гострі страви, тому надлишок перцю може зіпсувати вам обід чи вечерю. Переперчити страву легко....

Ці огірки точно краще не консервувати: простіше одразу викинути

Молоді господині помиляються, коли обирають огірки виключно за якістю плодів. Багато чого в цій справі залежить від сорту. Наприклад,...

Відмінний рецепт квашених солоних огірків на зиму

Саме час подбати про запаси овочів, які вирощені на власній грядці. В теплицях вже є урожай огірків, скоро...

Сухі котлети: помилки, через які вони такими виходять

Що додати до котлет, щоб вони були не сухими, а соковитими? Це питання, яким задаються недосвідчені господині. М'ясо дуже...