Ентоні Джошуа розповів про свій “найкращий різдвяний подарунок”

0
Ентоні Джошуа розповів про свій

Ентоні Джошуа став спортивною суперзіркою. Його майстерність на рингу принесла йому славу, пояси та багатство, які він використав, щоб віддавати своїм близьким все найкраще.

Подробиці

Розмовляючи з журналістом LADbible Ентоні невимушено сказав:

«Напевно, найкращий різдвяний подарунок, який я зробив… автомобіль, для двоюрідного брата, щось подібне».

Однак не тільки сім’я Джошуа виграє від його щедрості в цей святковий період, адже 32-річний чоловік створює фонд для підтримки молодих людей, який він організовує в ​​районі де виріс, у Уотфорді. Коротко підсумовуючи, про що мова піде, колишній чемпіон у важкій вазі сказав: «Це просто купа хлопців, які роблять щось у спільноті».

Підпишіться на наc у Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Ентоні Джошуа розповів про свій "найкращий різдвяний подарунок"

Він продовжив:

«Я також не хочу говорити про себе, у мене є так багато друзів з тієї ж спільноти, які йдуть тим же шляхом, що й я, і коли ми стаємо старшими, ми схильні забувати про наступне покоління, яке приходить за нами. Колись я був тим поколінням, яке шукало керівництва. Тому ми хочемо організувати багато позитивних речей у цьому районі. У нас є 100 квитків на бокс у вихідні, у нас є близько 60 самокатів, які можна роздати дітям. Ми прикрасимо боксерський зал, ми принесемо рекламу в боксерський зал. Іноді ваша присутність важливіша за ваш прибуток».

Джошуа почав свою боксерську кар’єру відносно пізно. Він взяв пару рукавичок у 2007 році, коли йому було 18. Але вже до 2012 року він здобув золоту медаль на Олімпіаді в Лондоні, а наступного року став професіоналом.

Якою була його перша велика покупка, коли почали надходити гроші:

«Я купив квартиру, в якій ми жили. Я подумав, що це найрозумніша інвестиція, яку я зроблю. І я радий, це просто підштовхнуло мене в правильному напрямку. Останнє, чим я хочу займатися, — це боротися за виживання в цьому житті надалі».

Він сказав:

«Я хочу піти на висоті своєї кар’єри. У мене три цілі: я хочу дати можливість своїй місцевій громаді розвиватися, я хочу, щоб мене боялися у моїй галузі, і я просто хочу поваги.»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я