Як правильно підігріти м’ясо без втрати соковитості та ступеня просмаження

0
Смажене м'ясо
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

М’ясні страви найбільше смакують відразу приготовленими. Вони максимально ароматні, соковиті, мають апетитну скоринку. Кожен день стояти біля плити не вистачає часу в ритмі сучасного життя, тому м’ясні страви зручно мати готовими на декілька днів наперед. Лишається тільки розігріти та подати до столу. Що треба зробити, щоб розігріти вчорашнє м’ясо.

Перший спосіб

Просто розігріти в мікрохвильовці — не варіант. В результаті можна отримати суху страву. Та й ступінь просмаження зміниться. Спробуйте зробити наступне. Покладіть м’ясо у пакет із зіп-застібкою, а потім у гарячу воду на 5-10 хвилин. Зверніть увагу на важливий момент. Вода має бути саме гарячою, а не киплячим окропом. За 10 хвилин маєте добре розігріту страву.

Другий спосіб

Спробуйте все ж таки застосувати мікрохвильову піч, але є одна деталь. М’ясо потрібно побризкати трохи водою або полити його соусом, м’ясним соком, якщо такий лишився в ємності. Накрийте тарілку плівкою та поставте розігріватись протягом 30 секунд. Якщо шматок товстий, збільшіть час.

Винахідливі кулінари пропонують ще загорнути м’ясо у промаслений папір та також відправити в мікрохвильову піч.

Третій спосіб

Викладіть м’ясо на сковороду разом із невеликою кількістю масла та розігрійте. Зверху трохи збризніть водою. М’ясо буде мати смак свіжепідсмаженого.

Три простих способи, які дозволять розігріту вчорашню страву без втрати її смакових властивостей. Ви зекономите свій час та зможете більше відпочити після робочого дня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я