Як легко та швидко почистити гриби від бруду

0
Гриби

Неймовірне захоплення відчувають грибники, коли йдуть по лісу та знаходять гриби. Один за одним наповнюється сумка. Азарт від цього стає тільки більшим. Хочеться знаходити гриби ще і ще. Там білий, десь підосичник, підберезовик — ось вже і складати немає куди. А потім починається найцікавіший етап для кожного грибника — обробка всього знайденого.

Швидкий спосіб

На грибах є залишки моху, хвої, листя, землі, піску. Стандартний спосіб передбачає, що ножиком вручну все це потрібно обережно зчищати.

Спробуйте піти інших шляхом. Візьміть звичайну губку для миття посуду. Протріть ніжки жорсткою стороною. Ви побачите, що рутинна справа скоріше зрушить з місця.

Підпишіться на наc у Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Не забудьте, що з маслюків потрібно обов’язково видаляти плівку з шляпки. Якщо цього не зробити, у стравах ці гриби будуть гірчити. З сироїжок також очищають плівку, але до неї менше претензій, ніж до маслюків. Якщо лишиться якийсь шматочок, нічого страшного. У підпеньків потрібно видаляти спідничку під шляпкою, а в лисичок ретельно промивати пісок між перетинками.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я