Для чого обривати квіти у кабачків: як і коли це треба робити

0
Гнилі кабачки

Раніше кабачки вирощували в промислових масштабах та для годування фермерських тварин. Зараз цей овоч неймовірно популярний. З нього можна приготувати багато смачних страв, тому городники його активно вирощують. Процес має певні нюанси. Кабачки вимогливі до світла та тепла. При похолоданні вони уповільнюють ріст, оскільки оптимальні умови, коли на вулиці не менше +12 °C.

Волога та гниль

Це один із проблемних моментів при вирощуванні кабачків. Дощова погода призводить до створення негативних умов, при яких зав’язі починають гнити. Ця чутливість до надмірної вологи може лишити довгоочікуваного врожаю.

Єдиний вихід допомогти рослині — накрити її плівкою або зробити невеликий тент. Це допоможе знизити вплив на овоч.

Підпишіться на наc у Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Якщо кабачкові квіти після дощу не встигли просохнути, вони починають гнити. При ураженні квітки є велика вірогідність, що і молода зав’язь також буде уражена. Нажаль, доведеться її обірвати. Доторкніться до квітки. Зазвичай вони легко відпадають самі.

Густа посадка

Висаджувати кабачки потрібно на відстані 40-80 см. Якщо занадто густо, буде прогресувати парниковий ефект. Це також призведе до утворення сприятливих умов для гниття.

Нестача або надлишок мікроелементів

При недостатньому підживленні бором і йодом у кабачків також виникають складнощі із цвітінням та зав’язями. Зрештою, завелика кількість добрив з азотом теж відноситься до порушення правил вирощування. Виправити становище з надлишком мікроелементів можна частими поливами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я