...

Який знак зодіаку найскладніше обдурити

Підпишіться на нас:

Представників якого знака найпростіше обвести навколо пальця, а хто не купиться ні на які хитрощі? Про це в новому гороскопі від Мехді Ебрагімі Вафа, нашого експерта і переможця «Битви екстрасенсів».

Мехди Эбрагими Вафа

5 місце – Скорпіон

Кого ви хочете обдурити? Скорпіона? Засмучу, ця ідея не увінчається успіхом. Скорпіон на тваринному рівні відчуває, коли щось не так. Володіючи незрівнянною інтуїцією від природи, розумом і досить скептичним складом мислення, Скорпіон холоднокровно і дуже швидко розкусить будь-якого, хто спробує його обдурити. Є лише одне вразливе місце: особисті відносини. Коли Скорпіон довіряє, він відкритий. Але в цей момент за нього працює його інтуїція. І в більшості випадків вона не підводить.

4 місце – Ваги

У типових представників знака, як правило, дві позиції: або байдужість і відсторонення від ситуації (і в даному випадку обман просто неможливий), або що називається «занурення». У цьому випадку більш обдуреним може виявитися сам обманщик. Деталі грають настільки важливу роль, що непоміченим в хитрості або обмані залишитися неможливо, маючи справу з Терезами.

3 місце – Лев

Якщо ви маєте справу з Левом, то важливо розуміти – перед вами не просто людина. Це особистість. За вдачею Леви серйозні, недовірливі багато в чому, але найголовніше – вони не дозволять нікому себе обдурити. У питаннях брехні Леви категоричні. Не приймають її ні в якому вигляді і ні від кого. І керуються правилом «Сім разів відміряй – один раз відріж».

2 місце – Близнюки

Ось один з найбільш цікавих варіантів. Близнюків легко обдурити, як може здатися. А насправді ваш обман буде розкритий своєчасно, але ось пред’явлений цей факт вам не буде. «Хто володіє інформацією, той володіє світом» – говорить відомий вислів. Воно дуже підходить представникам цього знаку.

1 місце – Стрілець

Надає брехні особливе значення. Двічі не прощає. Досить одного разу. Перевіряти буде у всьому. Чи не наполегливо, але вірно. У Стрільця є свої «пунктики», які повинні відповідати. Сам здатний на неможливе завдяки менталітету і енергії, тому з боку все більш зрозуміло, ніж будь-кому іншому. Менталітет – з розряду «рентген». Не намагайтеся обвести навколо пальця. Втратите час.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я