...
ГоловнаКулінаріяЧи потрібно зливати воду при варінні м'яса

Чи потрібно зливати воду при варінні м’яса

Підпишіться на нас:

М’ясо є досить суперечливим продуктом, оскільки останнім часом поширюється інформація про його потенційні шкідливі властивості. Зокрема, жирні сорти червоного м’яса сприяють набору ваги, появі проблем із серцево-судинною системою та утворенню пухлин.

Подробиці

Особливо “дістається” смаженому продукту та шашликам. Варіння вважається відносно безпечним способом приготування. Але таке м’ясо не дуже смакує.

Деякі кулінари рекомендують готувати його особливим чином.

Після того, як вода починає кипіти, варто почекати близько 6 хвилин. Після цього потрібно дістати м’ясо, повністю злити рідину, влити нову порцію води і знову приступати до приготування. Тільки після цих маніпуляцій рекомендується видаляти піну, що утворилася.

У чому сенс рекомендації

М’ясо – це тіло тварини, яка здатна накопичувати токсичні речовини. Зокрема йдеться про можливі медичні препарати, що використовуються при промисловому тваринництві.

Будь-яке м’ясо є джерелом цих речовин.

Тому зливання бульйону потенційно захищає від потрапляння токсинів до вашого організму.

Що з цього приводу думають досвідчені кулінари

Якщо в м’ясі дійсно містяться препарати, то ніякі маніпуляції не позбавлять його їхнього вмісту. З цієї причини зливати воду немає сенсу.

Токсичні речовини накопичуються протягом усього життя, тому незначний час обробки не вплине на безпеку м’яса.

А ось бульйон за такого підходу виходить дуже посереднім.

Тож такі зайві маніпуляції нічого не змінять. Однак краще переглянути свій підхід до формування раціону. Вживати червоне м’ясо частіше за два рази на тиждень небезпечно для здоров’я навіть у тому випадку, якщо ви купували якісний фермерський продукт без добавок.

Здоров'я/Краса/Лайф

Ще новини:

Як врятувати переперчену страву: 10 кулінарних хитрощів

Не всі люблять занадто гострі страви, тому надлишок перцю може зіпсувати вам обід чи вечерю. Переперчити страву легко....

Ці огірки точно краще не консервувати: простіше одразу викинути

Молоді господині помиляються, коли обирають огірки виключно за якістю плодів. Багато чого в цій справі залежить від сорту. Наприклад,...

Відмінний рецепт квашених солоних огірків на зиму

Саме час подбати про запаси овочів, які вирощені на власній грядці. В теплицях вже є урожай огірків, скоро...

Сухі котлети: помилки, через які вони такими виходять

Що додати до котлет, щоб вони були не сухими, а соковитими? Це питання, яким задаються недосвідчені господині. М'ясо дуже...