...

Як сьогодні виглядає колишній чоловік Віри Брежнєвої

Підпишіться на нас:

Віра Брежнєва шість років щаслива в шлюбі з Костянтином Меладзе. У подружжя немає спільних дітей, однак кожен може похвалитися спадкоємцями від минулих відносин. Сьогодні одна з дочок блондинки привітала батька зі святом.

Подробиці

11-річна Сара опублікувала ряд знімків свого батька бізнесмена Михайла Кіпермана. На одному з кадрів колишній чоловік Віри Брежнєвої позував разом з дочкою. До слова, молодша спадкоємиця артистки помітно подорослішала: легкий макіяж, піджак – перетворили її в квітучу дівчину. “Я дуже тебе люблю. З днем ​​народження, мій дорогий тато», – підписала вона фото.

Сара поділилася знімками з батьком

Нагадаємо, що Кіперман прожив з виконавицею хіта «Любов врятує світ» шість років. Блондинка досі не розкриває причину їх розставання, однак кажуть: всьому виною надмірні ревнощі бізнесмена. Адже вже через рік після весілля зірка несподівано покинула “ВІА Гру» і сконцентрувалася на сімейному житті.

Незважаючи на недомовки, пара очевидно розлучилася на мирній ноті. Брежнєва спокійно відпускає доньку до батька, а старша спадкоємиця завжди з теплотою відгукується про вітчима. Соня навіть не раз вітала бізнесмена з днем батька, тим самим підкреслюючи дружнє ставлення до колишнього чоловіка матері.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я