Влітку актуальними стають страви з лисичок, якими людей щедро обдаровує ліс.
Тонкощами приготування кулінарних шедеврів із цих грибів поділилися шеф-кухарі.
Подробиці
Варіння перед смаженням
Професійні кулінари не радять варити лисички перед смаженням. Але так чинять лише в тому випадку, якщо впевнені у походженні грибів, тобто вони не росли біля проїжджої частини чи забрудненої зони.
Варити не рекомендують, якщо кулінар має на меті зберегти зовнішній вигляд і справжній смак лисичок. Але для цього потрібно бути впевненим у тому, що гриби зібрані на чистій території.
З чим поєднувати
Лисички відмінно поєднуються зі смаженою картоплею та плавленим сиром. Але є й цікавіші варіанти, які урізноманітнюють звичні страви. Наприклад, незвичайно, але дуже смачно виходять лисички з морепродуктами чи абрикосами.
Страва з лисичками і м’ясом взагалі розходиться за лічені хвилини, настільки це смачний кулінарний шедевр.
Бульйон для супу
Варити лисички є сенс, якщо потрібно отримати бульйон для першої страви. У процесі приготування гриби віддають корисні речовини та смак, тому бульйон для супу виходить ідеальний.
Підготовчі процедури
Перед тим як викласти гриби на сковороду, потрібно зробити кілька важливих маніпуляцій. Насамперед лисички ретельно миють: прибирають бруд, хвою, гілочки та інше сміття. Перед смаженням сковороду розігрівають разом з оливковою олією.
Жарка грибів
Якщо грибів багато, то на сковороду викладають не всі відразу. Смажать невеликими партіями. Так роблять, бо у грибах багато вологи, яка під впливом температури заповнить сковороду. Вийде, що лисички будуть не смажитися, а варитися.