Чи є користь від яєчної шкаралупи на городі

0
5 варіантів застосування яєчної шкаралупи в саду та будинку

Серед дачників не вщухають суперечки щодо раціональності використання яєчної шкаралупи на городі та в саду. Багато хто з них вважає, що в короткостроковій перспективі це непотрібне добриво, яке не підходить для внесення під однорічні рослини.

Подробиці

Яєчна шкаралупа багата на кальцій. Крім того, у її складі багато інших корисних елементів. 1-2 кг таких відходів не зіграють суттєвої ролі з макродобривами.

Але дачники вказують, що є сенс використовувати її для покращення загального стану з мікродобривами. Особливо це стосується піщаних та торф’яних ґрунтів. Крім того, яєчну шкаралупу використовують для нейтралізації кислотності.

Підпишіться на наc у Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Городники зазначили, що яєчну шкаралупу найкраще вносити під ті культури, які найбільше страждають від нестачі різних елементів. До них належить, наприклад, цвітна капуста. Вносять яєчну шкаралупу в борозенки або прямо в лунки але можна використовувати і суцільне внесення під перекопування.

Перед перемелюванням шкаралупу обдають окропом і просушують. Деякі дачники роблять так: збирають яєчну шкаралупу і зберігають у лотку з переробленого паперу, який потім спалюють, а отриманим попілом посипають грядки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я