...
ГоловнаКулінарія5 «секретів» приготування насиченого «рубінового» борщу

5 «секретів» приготування насиченого «рубінового» борщу

Підпишіться на нас:

У такому процесі, як приготування борщу, існує маса нюансів, які слід враховувати, щоб приготувати по-справжньому апетитну та смачну страву. Ось найголовніші поради, яких варто дотримуватися, якщо ви хочете, щоб ті, хто зібрався за столом, ще не раз попросили добавки.

Подробиці

  1. Те, що буряки потрібно смажити окремо, знають усі. Однак небагатьом відомо, що в цьому випадку слово «зажарка» не варто сприймати буквально і намагатися підсмажити коренеплід. Нарізаний соломкою буряк відправляйте на сковорідку під закриту кришку з додаванням невеликої кількості води, щоб він повільно смажився. Але найкраще для борщу використовувати мариновані буряки. Такий овоч подарує першій страві надзвичайно насичений колір. Окрім цього, разом із буряком на сковорідці не завадило б протушкувати і томатну пасту. Щоб овоч не став темним, йому необхідна кислота, яка є у томата.
  2. Знову повернемося до засмажки, і цього разу поговоримо про моркву.Чи знали ви, що для того, щоб морквина поділилася своїм бурштиновим кольором і неповторним смаком і ароматом, її достатньо лише трохи припустити разом із цибулею. Для змащення сковороди спробуйте замінити олію смальцем або вершковим маслом.
  3. Крім правильності приготування, важливе значення має час та порядок додавання. Як і морква, буряки перекладають у каструлю в самому кінці, при цьому вода вже має бути підкислена. Таким чином, спочатку до борщу слід додати томатну пасту, оцет, лимонний сік або будь-яку іншу кислоту, і лише потім – головний овоч.
  4. А от якщо ви помітили, що борщ після додавання капусти змінює колір з рубінового на звичайний червоний, спробуйте додавати її перед тим, як у каструлі опиниться буряк.

Здоров'я/Краса/Лайф

Ще новини:

Як врятувати переперчену страву: 10 кулінарних хитрощів

Не всі люблять занадто гострі страви, тому надлишок перцю може зіпсувати вам обід чи вечерю. Переперчити страву легко....

Ці огірки точно краще не консервувати: простіше одразу викинути

Молоді господині помиляються, коли обирають огірки виключно за якістю плодів. Багато чого в цій справі залежить від сорту. Наприклад,...

Відмінний рецепт квашених солоних огірків на зиму

Саме час подбати про запаси овочів, які вирощені на власній грядці. В теплицях вже є урожай огірків, скоро...

Сухі котлети: помилки, через які вони такими виходять

Що додати до котлет, щоб вони були не сухими, а соковитими? Це питання, яким задаються недосвідчені господині. М'ясо дуже...