...

У Мілли Йовович з вузькою майкою зовсім зникла талія

Підпишіться на нас:

Мілла Йовович продовжує розчаровувати шанувальників своїми невдалими образами. Наприклад, нещодавно фотографи зняли Міллу на прогулянці у такому вигляді, в якому навіть удома не варто ходити. «Бабушкина» кофта, величезні безформні джинси, які Йовович носила ще, схоже, під час вагітності, та розтягнута футболка з діркою біля коміра.

Потім був вихід зірки на червону доріжку AmfAR Gala-2021 у Лос-Анджелесі. І вбрання Йовович було одностайно визнано гіршим на цьому заході. Дивна червона сукня з аплікацією у вигляді чорних сердець виглядала, ніби актриса зібралася на Хелловін, а не на благодійну гала-вечерю.

Мілла Йовович

А зараз Мілла вийшла прогулятися магазинами, здавалося б, у звичайному образі: біла майка та джинси-клеші на гудзиках. Але на жаль, зірка прогадала і тут. Через невдалу модель штанів і досить вузьку майку у Йововича зовсім зникла талія, і її постать стала нагадувати прямокутник.

Мілла Йовович

Насправді, багато зірок не можуть похвалитися тонкою талією. І зовсім не тому, що у них спостерігається зайва вага. Просто у цих дівчат так званий прямокутний тип фігури, коли різниця між талією, грудьми і стегнами зовсім незначна. Але вони вміло коригують це за допомогою одягу. Якби Мілла, наприклад, обрала джинси, що менш обтягують стегна і заправила в них топ вільніше, то візуально відразу створила б собі чудовий силует.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я