Довге волосся — мрія чи реальність. У одних розкішна коса до пояса, в інших висить «мишиний хвостик». На цьому моменті виникає тільки одна думка, що всьому виною гени. Не всіх природа наділила розкішним волоссям. Але гени не є виключним фактором наявності гарного волосся. Догляд, шкідливі та корисні звички, спосіб життя — все це не менше впливає на якість волосся, швидкість його росту та взагалі наявність на голові.
Негативні звички
Більшість з них добре відомі. Питання тільки в тому, хто готовий з ними розпрощатися. Принаймні спробувати зменшити частоту їх прояву. Подивіться на них детальніше:
- Про шампунь. Як ви намилюєте шампунь? Якщо по всій довжині, тоді це однозначно помилка. Шампунь потрібно наносити на шкіру голови. Саме волосся по довжині промиєте піною, яку ви будете змивати. Постійне намилювання в неправильній техніці призведе до відчуття соломи, а не чистоти та шовковистості.
- Праска-випрямляч. Яким би технологічно досконалим не був пристрій для випрямлення волосся або ваших улюблених завитків, висока температура жодним чином не зможе не подіяти на структуру волосся. Довге волосся не може поєднуватися з частими укладками. Іноді та рідко — припустимо, але щоденно — ні.
- Терти волосся. Дуже погана звичка крутити пальцями або олівцями волосся в моменти «залипання в одну точку», але механічне пошкодження волосся довго відрощувати. До речі, терти рушником після миття також погано.
- Сон. Спати з розпущеним волоссям — шкідливо. Волосся травмується. А ще воно сильно плутається. Найкраще, що ви можете зробити для довгого волосся — заплести його в косичку.
- Харчування. Краса та якість волосся, його блиск та міцність залежать від того, чим ви харчуєтесь. Чим більше у вас «їстівного сміття», тим гірша ситуація.
- Тугі зачіски. Якщо ви любите часто носити тугі пучки та зав’язувати тугий хвіст, волосся так довго не зможе протриматись.
Якщо вам знайомі ці пункти, ви впізнали себе, варто над цим замислитися. Гени генами, але на поточну якість волосся впливаєте ви самі. Хочете довге волосся? Вносьте зміни у щоденні звички.
Читайте також: