ГоловнаДімП'ять причин, чому товстянка скидає листя

П’ять причин, чому товстянка скидає листя

Підпишіться на нас:

Товстянка або красула — кімнатна рослина з м’ясистим листям. Різновид трав’янистих сукулентів. Деревце з достатньо міцним стовбуром та численними пагонами. Рясно всіяна листям, тому візуально досить щільна крона. Але чому ж таке розкішне листя може опадати?

Надмірний полив. Одна з розповсюджених причин, чому так відбувається. Сукуленти не люблять надмірну вологу. Достатньо поливати 3-4 рази на місяць. Взимку потреби у воді зменшуються, тож 2 раз буде цілком достатньо.

Сонячне світло. Товстянка любить світло, але пряме сонячне проміння в спеку може зробити так, що листя буде втрачати колір. Зрештою, воно почне опадати.

Ґрунт. Якщо він не підходить за критеріями розпушеності та легкості, коріння буде забиватися. В щільному субстраті товстянка погано росте. Проблеми з ґрунтом також призводять до скидання листя.

Листопад. Періодично листя з нижніх ярусів може відпадати. І це цілком нормально. Природний процес, про який потрібно пам’ятати.

Надлишок солей. Якщо на поверхні ґрунту в горщику ви бачите білий наліт, є факт надмірної кількості солей. Спробуйте пересадити рослину в новий ґрунт та використати м’яку воду для поливу.

Читайте також:

Як захистити смородину від яглиці без обробки гербіцидами

9 травня

8 травня

В тренді

Ще новини:

Кабмін оприлюднив інформацію, скільки українці платитимуть за електроенергію з 1 червня 2025

Питання тарифів завжди залишається гострим. Українців воно найбільше цікавить, адже зростання плати за електроенергію суттєво підриває родинні бюджети....

Дачники розповіли, для чого вони вкривають посадки огірків кропивою

Чого тільки не зробиш, щоб виростити хрусткі та смачні огірки. Навіть в кропиву доведеться залізти. І все не...

Чим підживити молоді та дорослі вишні в травні

Одне з найпопулярніших дерев — вишня. Хіба можна уявити, щоб такого дерева не було у дворі чи в...

Чим підживити молоді та дорослі груші в травні

В останній місяць весни потрібно зробити важливу справу — підживити груші. Хто ж не хоче мати врожай солодких...